ALS 2011

10. června 2012 v 15:24 | Jana Š |  Výsledky našich koní
Autumn Live Show 2011
Rodina Sládkových (Appaloossa s rodiči)
Brno


V neděli 02.10.2011 jsem v 7:00 vyrazila z Florence směr Brno.
Chtěla jsem vyrazit dřív, ale nejsem přímo z Prahy a první bus mi jel až v 5:49, takže jsem neměla šanci chytit bus do Brna dřív než v sedm. V Brně jsem byla krátce před 9:45 a aniž bych bloudila, dorazila jsem něco málo po 10:30 na ALS.
Paní Sládková říkala, že už byla nervozní, zda vůbec dorazím, vzhledem k tomu, že jsem měla porotocovat SM kategorie.
Tím, že bohužel nemohla dorazit Lin, přebrala jsem ještě některé její kategorie.
Už ani nevím, které všechny jsem hodnotila, ale bylo to opravdu těžké. Obzlášť CM tradi drafty, kteří byli všichni opravdu nádherní a rozhodnout byla fakt fuška.
Na ALS přišla také paní Vlčková, která přinesla 4 opravdu krásná PSka. Šedého drafta, šedou klisnu a hřebce araby (hřebec měl uši do zadu) a světlého ryzáka araba, který měl dokonce vyceněné zuby! Tyhle dva šklebíci se mi líbili nejvíc - jsou prostě dokonalý a příští rok bych si nějakého "šklíbu" chtěla pořídit, ale uvidím jak to všechno ještě bude.
Moje ekipa čítala 5 koní. Zúčastnili se RLM Shabah Al Sahra (PS arab); RLM Clover Quarterfoil (PS morab); RLM Plata Diamante (BH Alboroso); RLM Georgia ( BH morganka) a RLM Tabby's Amber (BH mustang klisnička z nového Cloud Legacy setu). Měly se ještě zúčastnit CM shire klisny Wandemere Maya a Wandemere Brigadýrka, ale bohužel nedorazily. Snad je budu moci vzít alespoň na BC, kam se rozhodně chystám.
Z mých koní se umístil zrovna kůň, který není můj, ale mamky :-D Čtvré místo a stužku si v PS Others odnesl Clover Quarterfoil alis Čtyřlístek. Je to náš šikulka. Zúčastnil se už 3 LS a vždy se umístil do 5. místa :-)
Tedy konkrétně CLS 5. místo; CSE 2.místo a ALS 4. místo.
Absolutním vítězem se stal kůň, kterému jsem fandila nejvíc - tedy největší favority jsem měla dva šklebícího se ryzáčka a šedáčka, oba od paní Vlčkové. A vyhrál šedáček jménem Doberge.
ranchametystrajče.net
Na druhém místě skončila Pandora od Appy a na třetím Element od Moni. Mimochodem - volba sběratelů dopadla úplně stejně!
Jsem moc ráda, že jsem Vás všechny opět viděla a některé nové poznala, i když tím, že jsem přijela později jsem moc času neměla. Na příští rok plánuju ukecat někoho na odvoz autem, nebo jet vlakem. Chci vzít Bahu Gohara a možná i Wardah. A kdo ví, kdo příští rok ještě dorazí.
V neposlední řadě chci ještě jednou poděkovat Appě za ohlávku, kterou jsem dostala, Petře a Petře za úžasné sety, které jsem si od nich koupila a paní Sládkové za Chuba, které jsem dostala za pomoc.
A největší poděkování nakonec patří Appě a jejím rodičům, za to, že takovouhle akci uspořádali. Bylo to úžasné a moc doufám, že příští rok bude znovu.
Na závěr přidávám odkaz na lbum z ALS, ale moc fotek nečekejte: http://ranchametyst.rajce.idnes.cz/02.10.2011/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama