BC 2011

10. června 2012 v 15:25 | Jana Š |  Výsledky našich koní
Breyer Competition 2011
Bebetka a Vivi
Praha - Hůrka


Konečně přináším report ze soboty 15.10.2011. Na Hůrce se konala Live Show nazvaná Breyer Competition 2011. Jejími pořadatelkami byly Bebetka a Vivi.
Začátek akce byl naplánován na 13:00, ale trochu se to protáhlo. Ve výsledku to však vůbec nevadilo.
Nejprve jsme si daly oběd - řízek s hranolkami - a pak se mohlo jít na vystavování Bylo nás tam (myslím) 16 včetně pořadatelek, ale přišlo mi, že koní dorazilo celkem dost.
Byť jsem nejprve dost váhala vzala jsem s sebou našeho nového PS hřebce Baha Gohara. Dost mě překvapily reakce ostatních, neboť jich dost říkalo, že se jim lbí, některé se nebyly sto rozhodnout zda se jim líbí či ne a zase jiní říkali, že na živo se jim líbit začal zatímco na fotkách se jim nelíbil. Gohar je prostě kouzelný. :-)
Nepamatuji si jak přesně šly kategorie za sebou, ale snad to budu mít správně (vypisuji jen ty, kde jsem měla koně). Nejprve byli arabové PS. Tam jsem měla již zmíněného Baha Gohara. Po tom co jsem o něm slyšela od ostatních jsem doufala v jeho umístění a on dokonce vyhrál! Moc mě tím potěšil a postoupil do "rozstřelu" PS. Další kategorií byly PS Others tam byl mamčiný Clover Quarterfoil (alias Čtyřlístek). Samozřejmě nevyhrál - jak jinak - ale umístil se na krásném třetím místě. Zatím se na všech LS kde byl umístil, ale nikdy neukořistil první místo. Asi se mu to ani nikdy nepovede, ale proč to nezkoušet? :-)
V této kategorii vyhrál Sunny od Steep. Sveld pak boj s Baha Goharem. Myslím, že rozhodovala Bebetka a bylo to pro ni dost těžké. Nakonec žlutou kokardu získal Sunny a Baha má bílou. Šikula :-)
Další třída, kde jsme měli koně byla Breyer Lights. Tady byl jako obvykle Platýs a jako obvykle bez úspěchu. Možná ho vezmu ještě na listopadovou akci a pak už ho brát nebudu. Je šikovný na photshow, ale v LS se mu nedaří. Asi je už moc okoukaný.
Pak proběhlo několik kategorií, kde jsem žádného koně neměla až přišly na řadu OF SCH. Zde už jsem měla jednoho z letošních nováčků - chladnokrevníka z roku 1999 Brown Coala. Nijak jsem nepočítala s tím, že by se umístil, ale on dokonce vyhrál!
Pak začali CM třídy. V tradi ani v classic jsem nikoho neměla, ale v MW se objevila moje jediná mini kobylka - Impressive Fashion - a byla druhá!
V CM SCH jsme měly největší zastoupení - arabskou rodinku Muntasira, Haanock (s ní mi pomáhala Lin) a Hanifu. Největší naděje jsem vkládala v Muntasira a případně Hanifu (promiň Lin), ale nakonec vyhrála Hanka, která měla ohlávku a vodítko, které vyhrál Brown Coal v OF SCH. Krom Haanock se překvapivě ještě na třetím místě umístila Hanifa, takže tuhle kategorii jsme trošku "vyžrali".
Hanifa pak postoupila do "rozstřelu" všech CM, kde získala krásné třetí místo a červenou kokardu.
A poslední kategorii, kde jsme měli koně bylo Performance. Původně jsme měly být ve westernu, ale nakonec bylo všechno performance spojené. Zde byl opět Čtyřlístek s postrojem od Péti a s naším novým jezdcem Miroslavem Hofamanem. A jak dopadli? Opět třetí.
Myslím, že mamka je jediná v ČR, která na Ls přijela pouze s jedním koněm a získala hned 2 umístění :-D
Brown Coal se dostal ještě do boje o All Around Championa, ale zde už úspěch neměl.
I tak jsem maximálně spokojená. Získala jsme (včetně mamčiného Čtyřlístka) 7 stuh a 3 kokardy, což je zatím náš největší úspěch na LS.
Celkově se mi BC 2011 moc líbila a doufám, že se za rok uskuteční znovu. Obě s mamkou moc děkujme za uspořádání.
A teď je u asi čas na fotky, že?
Naši umístění :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama