CLS 2011

10. června 2012 v 15:17 | Jana Š |  Výsledky našich koní
Celebrating live Show 2011
Lintith
Chrastava


Tak CLS máme za sebou.
Jak jste měli možnost číst v předchozím článku, pro mne vlastně CLS začlo už v pátek. Do Liberce jsem přijela krátce po čtvrté hodině a už z autobusu jsem viděla jedno takové malé čertítko - samozřejmě Vendy.
S Lin jsme se osobně seznámily právě teprve v pátek. Po cetě přemýšlela, zda si "sedneme" i na živo a Lin je vážně super.
Pravda s Jakubem to z počátku nebylo snadné, ale vzhledem k tomu, že mám tři starší bráchy jsem to ustála a na příští návštěvu se fakt těším. :-D
S Lin jsme v pátek večer sbalily většinu koní a připravily vše podstatné, v sobotu pak vše dobalily. Z určitých důvodů jsme krapet nestíhaly, ale nakonec jsme tak velké zpoždění neměly, i když dvě účastnice už byly na místě.
S Lin a jejími dalšími pomocnicemi + s některými z prvních vystavujících jsme připravily vše co bylo třeba.
Byla to moje první veřejná akce, ale pomerně rychle jsem se zorientovala - dokud byl čas tak jsem také fotila (ale fotky čekejte až zítra). Seznámila jsem s několika lidičkami, ale bohužel bylo dost málo času. A upřimě - měla jsem hrozný problém od sebe rozeznat Appaloossu a Steeple :-D Moc se těším až se Steeple sejdeme na dostizích v Chuchli.
No, ale zpět k CLS. Původně jsem měla porotcovat jen arábky SM a CM SM, ale nakonec jsem, myslím, hodnotila všechny krom app, paintů, quarterů, poníků a performance). Doufám, že jsem nikoho vysloveně nepoškodila - na jména jsem nehleděla vůbec. Snažila jsem se vybírat opravdu ty nej.
Nejtěžší rozhodování bylo v CM Lights (tam jsem si fakt naběhla :-D) a tak jsem hodně vybírala i podle stylu malování (zda nejsou příliš znát tahy štětcem apod.).
Četla jsem u App, že ji překvapilo umístění jejího arábka, ale právě to, že měl výraznější kontrast mezi barvou žíní a těla se mi zalíbil více než ostatní stejní SM.
Bohužel jsem v jedné z kategorií musela vyřadit moc hezkého koníka (osobní favorit, ale netuším čí byl), který měl úplně na křivo ohlávku (Mám dojem, že i na webu Lin bylo, že i SPRÁVNÉ nasazení ohlávky je důležité). U SM bylo složitější, že většina lidí okukovala tradi a zapomínali si odnášet vyhodnocené koně a nosit další kategorii).
No, ale nakonec jsem svěřená SMka zvládla a dokonce jsem mezi tím stihla vystavit v Tradi, PS a v SCH několik svých koní.
A jak jsme dopadli?
To se dozvíte v dalším článku :-)
CLS uteklo jako voda. Po něm jsme ještě s Lin a Denčou zaběhli do stáje. Na Vysoké mají tak krásné achalky a frísáčka. Zbytek soboty a neděli až do dvou jsem ještě strávila u Lin. V noci se mi na gauč nastěhovala Sfinga (kočka - oficiální jméno musí doplnit Lin) pod peřinu na břicho, Nella (kočka) na peřinu na kolena a Baryk (pes) se mi opřel o chodidla. Takové topení bych potřebovala i doma :-D
Přemýšlela jsem nad tím, zda Sfingu nenápadně nezbalit do tašky, ale kdyby mi skočila na poličku s koňma asi bych ji roztrhla :-D, tak jsem jí Lin tedy nechala :-D
I s alergií na kočky jsem pobyt u Lin zvládla bez větších zdravotních problémů. Až návštěva papoušků nebyl úplně dobrý nápad, ale za nimi jsme šly až těsně před obědem.
No a Vendy - moje adoptivní neteř - byla úplně bombová. Ujistila jsem se, že vlastní děti fakt neplánuju :-D, ale když je to na pár dní jsou bombový.
Na bus jsme vyrazili krátce po čtvrt na tři - stihla jsem ho akorát. Ačkoli v pátek večer jsem si říkala, zda byl vůbec dobrý nápad jezdit (Lin ví), dnes se mi ani domů nechtělo.
Bylo to fakt super (ne jen CLS) a ráda zase přijedu (ne jen na CLS) :-).
Z CLS jsem si přivezla dva koníčky - SM Peruanského Pasa High Celebration od Lin (z Puzzlí, které jsem dostala za výpomoc) a SM růžového morgana High Pinky (koupila jsem si ho od paní Sládkové).
Krom toho jsem také od App dostala úžasný přívěsek/otvírák za Havaje :-) Ještě jednou mooc díky
Ještě jednou chci Lin moc, moc poděkovat ne jen za CLS, ale také za ubytováni, za možnost "adoptovat" si Vendy, koníka, koženky, šnečky (a to jsem doufala, že zpátky pojedu jen s jednou taškou :-D) a samozřejmě za dnešní výbornou rajskou (skoro jak od maminky) :-)
Bylo to fakt skvělý a ráda si to opět zopáknu :-)
Stejně tak se moc ráda opět uvidím i s ostatními vystavovately - se Steeple, Appou, Kiiki, Elen, s jednou holčinou, se dvěma holčinami, se kterými jsme se bavily, ale netuším jak se jmenují, ale i se všemi ostatními.
Čokoládová Vendy se "Sfingou"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama