CSE 2011

10. června 2012 v 15:21 | Jana Š |  Výsledky našich koní
Colector's Spring Event 2011
Steeple, Horseen a Ginny
Praha - Dolní Počernice


Tak CSE máme za sebou.
Včera v 8:14 jsme vyrazily na cestu. Jela i mamka, aby dohlédla na svého Čtyřlístka a byla zvědavá, jak to na takové výstavě vypadá. :-)
Na místo jsme dorazily krátce před desátou, po cestě jsme potkaly Steep, Ginny, Horseen a Nelu. Steep nás pak dovedla na místo, ale myslím, že bychom trefily i tak.
Když jsme dorazily, vybalila jsem koně - Platýse, Čtyřlístka, Badyho, Šábese, Namirku, Bellinku a Stodolarovku - a šnečky..
Pak jsme šly na kafčo - mezitím přijela většina ostatních vystavovatelek.
Holky to měly moc dobře zorganizované, byť se pár chybiček našlo (Třeba poněkud přebývající kokardy, že?), za to oproti CLS se mi líbilo, že nebyl takový zmatek - co se týče velkého množství lidí na malém prostoru. Taky byla trochu škoda, že nebyly diplomky alespoň do pátého místa, jako na CLS (kde byly do šestého). Jsem náročná :-D
Ve výsledku se mi, ale CSE moc líbilo (stejně jako CLS před několika týdny) a moc jsem si ho užila, i když jsme opět odjely domů bez kokardy.
Třeba někdy příště (vždyť v srpnu, v září a listopadu jsou plánované další LS). Nejvíc se těším na září, kdy bude LS na "mé" straně Prahy. Budu tam zhruba za půl hodinky, takže počítám s větším množstvím koní na akci. :-)
Když to dobře půjde, budu sebou brát už i Máju a Brigadírku alias Brigu.
Jak jsme dopadly:
RLM Plata Diamante - V něho jsem vkládala největší naděje, bohužel se vůbec neumístil. Snad příště.
RLM Clover Quarterfoil - Mamčin morábek se vytáhl - z pátého místa na CLS se vyhoupl na druhé. Porazil dokonce i araby, což mne potěšilo nejvíc, protože mi přijde, že se moc lidem nelíbí. Já i mamka z něj máme opravdu radost :-)
RLM Al Badeea Al Aswad - Společne se Šábesem Steep, Hors a Ginny pěkně zamotal hlavu. U rozhodování jsem stála poblíž a nemohly se dohodnout. Nakonec tedy Bady získal třetí místo. Jsem moc ráda.
RLM Shabah Al Sahra - Šábes se sice neumístil, ale líbil se a to je hlavní. Navíc dostal od Lin nádhernou arabskou ohlávku s vodítkem.
Namira RA - Moje nejlepší (alespoň si to myslím) CM SCH měla úspěch. Ze šestého místa na CLS se posunula na 3. místo. Šikulka :-)
Bella Rosa RA - Bellinka se sice neumístila, ale vlastně jsem to ani nečekala. Vzala jsem ji s sebou jen tak. Co kdyby.
Stodolarovka RC - Ani u ní jsem s umístěním nepočítala a ani se neumístila. Ale bylo o ní řečeno, že je geniální :-), což mě potěšilo. Stodolarovka je A1/1 olivová hnědka se znakem dolaru na čele a s čislíci 100 na každé straně zádi :-D Po CSE si ji odvezla Lin.
Merkurie RC - Je tmavý hnědák plemene QH, kterého si mamka koupila od Silvery na CSE. Přihlásila ho také, ale nepovedlo se.
Sunny Spring RC - Je palomino American Cream Draft. Toho jsem si koupila já, též od Silvery na CSE a stejně jako Merkurie se neumístil
Popravdě, větší radost než z úspěchů svých koní mám radost z WW Wandamere Suki. Je to dokonalá kobylka a vyhrála všechno co mohla :-D Patří Lin (což ví asi každý) a prostě nemá chybu.
Mám to štěstí, že na RLM dorazí její dcera Mája a vnučka Briga. Moc se těším až přijdou na řadu a pojedu si pro ně do Liberce :-)
Do srpna kdy mají přijet TH to asi budou jediní koně, co na RLM dorazí. I když, kdo ví :-)
Ještě jednou chci poděkovat Elen za krásnou uzdečku, Lin za arabskou i klasickou ohlávku a Steep, Ginny a Horseen za to, že uspořádali tak skvělou akci.
Tak co ještě k CSE napsat? Zase jsem se seznámila s několika sběratelkami, k několika přezdívkám si konečně dokáži přiřadit tváře a prostě jsme si to užily.
Doufám, že za rok se na "Statku" opět potkáme
Klidně komentujte :-)
Nejlepší z nejlepších - Suki
ranchametystrajče.net
Sice bez umístění, ale s krásnou ohlávkou - Šábes
ranchametystrajče.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama