Omluva

19. září 2012 v 14:58 | Jana Š |  Novinky
Ahoj.
Omlouvám se zpoždění Photoshow, ale v poslední době se toho dost nakupilo.
Byla jsem na neschopence, pak jsem měla dovolenou a každých 14 dní lítám k vaterináři, protože prckovi je každou chvíli špatně. Teď nás čekají nějaká vyšetření - snad to dobře dopadne a brzy se plně vyléčí.
V práci je sezóna, tk tam bývám dlouho, pak vyvenčit Crazyho, trochu ho pocvičit (neboť je momentálně v pubertě, což znamená, že je občas na zabití :-D), v horším případě ještě k veterináři a pak jsem tak unavená, že posledních 14 dní chodím spát nejpozději v půl deváté.
Snad s dalším vyšetřením tenhle shon skončí (i když teď bude jedna kolegyně 14 dní na neschopence, takže v práci to bude o to horší) a pak už bude vše v klidu a budu moci opět pracovat na profilech a rozjet Ranch Ametyst Performance Photoshow September 2012.
Klidně posílejte fotky - soutěž je pro Schleich a spol., všechny podmínky jinak totožné jako v předchozích dvou Photoshow.
Fotky z RCPPA a hodnocení bude dnes!
A opět jste mi dali pěkně zabrat :-D

Jinak na ranch Long Mile dorazili 4 nový koně už na mé nareozeniny. Ani nevím, jestli jsem to sem psala nebo ne.
Jména ještě ani nemají, ale jejich ofociální jména jsou: Sephira, Apple Jack, Princ Jester a poník s rozstleskávačkou.
Dva z těchto koní jsem chtěla, dva nejsou zrovna můj yp, ale darovanému koni na mold nehleď a když jsem je měla už v ruce, jistila jsem, že nejsou tak špatní jak jsem si myslela.

Nové koně dorazili i na ranch Ametyst. Jsou jimi kříženec fríse a araba (spolu s majitelkou, člen SaFSA), achalská klisna s 4 měsíční dcerkou po našem Syrlym, párek islandkých koní a jejich 3 měsíční dcera, párek camarque koní s teprve dvouměsíční dcerkou, tennesseská klisna s roční dcerou po našem Hereticovi a navíc nám ještě porodila Janica - naše Haflingerská klisna. Její dcera se jmenuje Jully Princess a jejím otcem není nikdo jiný než náš plemenný hřebec (Papo) Jantarový princ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ani ani | E-mail | 28. prosince 2012 v 22:06 | Reagovat

Ahoj, gratuluji k přírůstkům. Já teprve tento ročník Schleichů budu pořizovat, ale už mám nejnovější rodinku Shirů, jsou moc podaření. Doporučuji. Vede ale u mě Collecta, nové přírůstky teprve budu nafocovat na web, jsou špička.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama